Tereyağı keyfi...

Yüzyillardir sofralarimizin vazgeçilmez tadi olarak yerini koruyan tereyağı.
Enka Süt, zengin bir besin kaynagi olan tereyagi leziz aromasiyla saglikli beslenmemizde önemli bir rol oynayacaktir.

TEREYAGI_960x472
TEREYAĞI

Türk sofrasının vazgeçilmez lezzeti olan tereyağı,  mutfakta en çok tüketilen ürünlerin başında gelmesini, doğallığına ve mükemmel lezzetine borçludur. Enka geleneksel tereyağı hem yemeklerinize, hem de kahvaltılarınıza yeri doldurulamaz bir tat katar.

KREMA

Yüz yıllardır yemek kültürünün ve kahvaltılarımızın baş tacı olan krema, Enka Süt’ün kalite anlayışı ile sofralarınız ile buluşmakta. Taptaze sütlerden elde edilen sütün en doğal ve en lezzetli hallerinden biri olan Enka Kahvaltılık Krema; işletmemize gelen ve alanında uzman gıda mühendisleri ile süt teknologları tarafından girdi kontrolü yapılarak, fiziksel kimyasal ve mikrobiyolojik analizler sonucunda uygun görülen çiğ sütün, son teknoloji cihazlarımızda el değmeden üretilmesi ile elde edilmektedir. Son teknoloji cihazlarımızda yağı ayrılan süt (krema) pastörize edilmek üzere ünitelerimize gönderilir. Ardından pastörize edilen ürün soğutularak paketlenir ve soğuk hava depolarında sofralarınızla buluşana dek depolanır

05
SADE YAG_960x472
SADEYAĞ

Enka Doğal Sütlerinden elde edilen, su ve yağsız kuru madde unsurlarının tamamına yakın bölümü uzaklaştırılmış Enka Sadeyağ, ağırlıkça en az %99 oranında süt yağı içeriğine sahip bir üründür. Baklavaların vazgeçilmezi olan Enka Sadeyağ %100 doğal ve katkısız olup, yumuşak kıvamı ile vücut ısısında eriyen bir yapıya sahiptir.

444 18 41

Soru ve Önerileriniz için

Görüşleriniz bizim için değerli.
Enka hakkında tüm düşünce ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

Ürün Kataloğumuz

-