Kahvaltıda Enka Keyfi...

SOKOLENKA
KAKAOLU FINDIK KREMASI

Kahvaltının vazgeçilmezi olan Şokolenka yıllardır sofralarınıza lezzet katmanın sevincini yaşıyor. Çocukların gün boyu ihtiyacı olan mineraller ve enerji, bol fındıklı, gerçek kakaolu ve taze sütlü Şokolenka kakaolu fındık kremasıyla sağlanabilmektedir.

REÇEL

Enka reçel çeşitlerinin tümünde, mevsimine bağlı olarak özenle seçilmiş taze ya da dondurulmuş meyveler kullanılmaktadır. Ürünlerimiz kesinlikle yapay aroma ve renk maddesi içermemektedir. Tekniğine uygun olarak üretilen Enka reçeller, otomatik termoform paketleme sistemlerinde dolumdan kolilemeye kadar el değmeden ambalajlanmakta ve ”Çilek Reçeli”, ”Vişne Reçeli” ve ”Kayısı Reçeli” olmak üzere üç çeşitte satışa sunulmaktadır.

RECEL_960x700
BAL
BAL

Doğanın insanlığa mucizevî bir armağanı olan balın içeriği, birbirinden değerli, bin bir çeşit çiçek ve kır bitkilerinin özleri ile dolu. Sağlıklı ve dengeli bir vücut için gerekli birçok maddeyi barındıran Enka bal, zengin içeriği ve lezzeti ile yaşamımızın vazgeçilmez özel bir besin kaynağı. Çocukların gelişimine de önemli katkılar sağlıyor. Otomatik termoform paketleme sistemlerinde doldurulan ve el değmeden ambalajlanan Enka bal hiçbir katkı maddesi içermez.

PİKNİK TEREYAĞI

“Türk sofrasının vazgeçilmez lezzeti olan tereyağı, mutfakta en çok tüketilen ürünlerin başında gelmesini, doğallığına ve mükemmel lezzetine borçludur. Enka geleneksel tereyağı hem yemeklerinize, hem de kahvaltılarınıza yeri doldurulamaz bir tat katar. Çesitli ambalajlarda üretilen Enka piknik tipi pastörize tereyağı ile sofralarimiz daha da zengin.

PIKNIK TEREYAGI
krem peynir
KREM PEYNİR

Kendine has lezzeti ve mükemmel kıvamıyla günün her saatine lezzet katar. Özenle hazırlanmış Enka Süt peynirlerinden üretilen Enka Krem Peynir, tüm ailenin özellikle de gençlerin ve çocukların gözdesidir. Enka Krem Peynir, yumuşak kıvamı ile ekmeğe kolayca sürülür; çocuklar için önemli bir öğün olan kahvaltıyı şenlendiren bu ürünler, çocuklara peyniri sevdirirken, ihtiyaçları olan kalsiyum ve proteini almalarını sağlar. Ayrıca tatlı ve tuzlu tariflere de lezzet katarak her öğünde sofralarda yerini alır. 100 gramı günlük kalsiyum ihtiyacınızın %60’ını karşılar. Enka Krem Peynir üretiminde kullanılan özel peynirler sayesinde benzersiz bir lezzete sahiptir. Süt, tereyağı ve yoğurttan daha fazla kalsiyum içeriği ile çok besleyicidir. Yüksek teknolojisi ile en hijyenik koşullarda üretildiği için oldukça sağlıklı olan Enka Krem Peynir, saklama kolaylığı sağlayan ambalajı ve sürülebilir bir peynir olması sayesinde son derece de pratiktir.

KAHVALTILIK KREMA

Yüz yıllardır yemek kültürünün ve kahvaltılarımızın baş tacı olan krema, Enka Süt’ün kalite anlayışı ile sofralarınız ile buluşmakta. Taptaze sütlerden elde edilen sütün en doğal ve en lezzetli hallerinden biri olan Enka Kahvaltılık Krema; işletmemize gelen ve alanında uzman gıda mühendisleri ile süt teknologları tarafından girdi kontrolü yapılarak, fiziksel kimyasal ve mikrobiyolojik analizler sonucunda uygun görülen çiğ sütün, son teknoloji cihazlarımızda el değmeden üretilmesi ile elde edilmektedir. Son teknoloji cihazlarımızda yağı ayrılan süt (krema) pastörize edilmek üzere ünitelerimize gönderilir. Ardından pastörize edilen ürün soğutularak paketlenir ve soğuk hava depolarında sofralarınızla buluşana dek depolanır

05
06
ÜÇGEN PEYNİR

Kahvaltının, atıştırmalıkların özellikle de simidin olmazsa olmazı Enka Üçgen Peynir muhteşem kıvamı ve yumuşacık lezzetiyle yediden yetmişe herkesin hayatına keyif katar. Rahatça taşınabilen ve kolayca açılabilen pratik ambalajı sayesinde yolda, okulda ya da ofiste hem çocuklar hem de yetişkinler için ideal bir atıştırmalıktır. Kullanım kolaylığı ve pratikliği nedeniyle her yerde rahatlıkla tüketilebilen üçgen peynirler çeşitli kanepelerin ve sandviçlerin hazırlanmasında da kullanılabilir. 12,5 gram, 15 gram, porsiyonları bulunmaktadır. . Pratik ve bir o kadar da nefis menülerin vazgeçilmezi olan Enka üçgen peynirlerin müdavimi olacaksınız.

444 18 41

Soru ve Önerileriniz için

Görüşleriniz bizim için değerli.
Enka hakkında tüm düşünce ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

Ürün Kataloğumuz

-