Enka, Endüstriyel Ürünlerde Pazar Lideri...

Endüstriyel ve taze ürün grubu olarak iki ana başlıkta üretim yapan Enka Süt, Yağlı ve Yağsız Süt Tozu, Peyniraltısuyu Tozu gibi endüstriyel ürünlerde pazar lideri. Özellikle peyniraltısuyu tozu ürününde pazarın yaklaşık yüzde 70 ’inin ihtiyacını Enka Süt karşılıyor.

END_02
Enka, Endüstriyel Ürünlerde Pazar Lideri...

Endüstriyel ve taze ürün grubu olarak iki ana başlıkta üretim yapan Enka Süt, Yağlı ve Yağsız Süt Tozu, Peyniraltısuyu Tozu gibi endüstriyel ürünlerde pazar lideri konumunda yer almaktadır. Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında yer alan gıda firmalarının %60’ının tercih ettiği marka olan Enka, özellikle peyniraltısuyu tozu ürününde pazarın yaklaşık % 70’inin ihtiyacını karşılamakta.

GÜVENİLİR BİR ORTAK

Enka Süt Ürünleri, uzun vadeli müşteri ilişkilerine ve tedarikçiler ile yakın temas içinde olmaya inanmaktadır. Türkiye’nin Endüstriyel Süt Tozu ürünlerinde lider markası olan Enka Süt, global pazarda gıda ve içecek denince ilk akla gelen markalar ile iş ortaklığı sayesinde Türk gıda sektörüne artı değer katmaktadır.
30 yılı aşkın bir süredir güvenilir bir ortak
İşimiz endüstriyel ve taze ürün grubu zincirini kapsar. Üretimden satın almaya kadar bize güvenebilirsiniz. Biz bu süreç boyunca ürün ve hizmet kalitesini sürekli kontrol edip, ürünlerimizin yıl boyunca dünya çapında kullanılmasını sağlamaktayız.

END_03
END_05
TÜRKİYE'DE İLK KEZ

Türkiye’de ilk kez; peyniraltı suyu tozu ve türevleri, peynir ve yoğurt tozu, krema ve tereyağ tozu üreterek Türk gıda sektörüne artı değer kattık. Doğallık ilkesinden asla taviz verilmeyen Enka Süt ürünlerinde, gıda mühendisi ve süt teknologları tarafından süt alımdan başlayarak üretimin her aşaması titizlikle denetlenir. Taze, temiz ve kaliteli ürünler, doğal lezzetiyle üretilir ve hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Bu sebeple, en iyi ve en sağlıklı olanı üretmemiz, süt türevi toz ürünlerde en güvenilir ve en sevilen marka olmamız; çok doğal.
Ürünlerimizi; Suudi Arabistan’dan Nijerya’ya, Hindistan’dan Japonya’ya, Tayland’dan İran’a dünyanın 20’yi aşkın ülkesine ulaştırdık.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR YAPI

Ürünlerimiz; protein, kalsiyum, çinko, vitamin A, B ve D gibi bir çok önemli besin kaynağı sağlamaktadır. Bir çok ülkeye ihracat sağlayan sağlam yapımız sürdürülebilirliğimizi her geçen gün daha da artırmakta ve Türkiye’nin global pazarda daha da güçlenmesinin önünü açmakta.
Enka’nın geniş satış ve dağıtım ağı sayesinde, tüm dünyada piyasalara erişimi vardır. Bu sayede 130’dan fazla ülkede insanlar her gün ürünlerimizin tadını çıkarabilme imkanına sahip.

END_06

444 18 41

Soru ve Önerileriniz için

Görüşleriniz bizim için değerli.
Enka hakkında tüm düşünce ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

Ürün Kataloğumuz

-