DOMATES_TOZU2

Domates Tozu

25 KG

Ürün Özellikleri

Ambalaj şekli Karton kutu
Saklama koşulları Maks. %60 bağıl nem ve 25°C
Ambalaj Ebadı 525x307x530 mm
İçerik Bilgisi Domates salçası, topaklanmayı önleyici

Paketleme :

İnsan sağlığına uygun malzemeden, temiz ve hiç kullanılmamış, hava, ışık ve nem geçirmeyen, dışarıdan kirlenmeyi önleyen içte PE veya MET-PET torba, dışta karton kutu veya kraft torba olmak üzere ağızları hava almayacak şekilde kapatılmış 25 kg’lık karton/kraft ambalajlarda paketlenmiştir.

Enerji ve Besin Öğeleri

Kuru Madde g 96
Su Aktivitesi 0,15 – 0,25

Saklama Koşulları & Raf Ömrü :

Düşük bağıl nem (Maks % 60) ve uygun sıcaklıkta (Maks 25 °C) muhafaza ediniz. Özelliklerinin bozulmayacağı, yabancı koku yayan maddelerin bulunmadığı rutubetsiz ve serin yerlerde ambalajı açılmadan muhafaza ediniz ve güneş ışığından koruyunuz.

Menşei Ülke: Türkiye

Domates Tozu

Hot Break
Cold Break

Türkiye'de ilk ve tek olarak, yüksek kaliteli domates salçasının pulverize edilerek kurutulmasıyla üretilmektedir. Yarı mamul maddedir. Toz olarak, eritilerek veya farklı gıda maddeleri ile birlikte kullanılabilir. Kendine has kırmızı-turuncu renkte, kendine has akışkan toz yapıda, homojen görünümde olup topaklanmayı önleyici madde dışında hiçbir koruyucu madde, renklendirici madde ve diğer katkı maddeleri içermemektedir.

KULLANIM ALANI

• Çorbalar ve soslar
• Tatlandırıcılar
• Makarna

KULLANIM AMACI

• Aroma ve tat geliştirir.
• Renklendiricidir.
• Besin takviyesidir.
• Hızlı çözünme özelliğine sahiptir (Çorbalarda).

Endüstriyel Ürünler Sektöründe ENKA?

Endüstriyel ve taze ürün grubu olarak iki ana başlıkta üretim yapan Enka Süt, Yağlı ve Yağsız Süt Tozu, Peyniraltısuyu Tozu gibi endüstriyel ürünlerde pazar lideri. Özellikle peyniraltısuyu tozu ürününde pazarın yaklaşık yüzde 70 ’inin ihtiyacını Enka Süt karşılıyor.

444 18 41

Soru ve Önerileriniz için

Görüşleriniz bizim için değerli.
Enka hakkında tüm düşünce ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

Ürün Kataloğumuz

-